vzkvétej a podporuj tím svůj růst, sebelásku a změnu

Energetické Reiki terapie

healing reiki

K čemu je možné tuto terapii použít:

– cítíte se být na dně a zažíváte temné období vašeho života

– chcete podpořit své samoléčící procesy vašeho těla a odstranit z něj jakoukoliv bolest

– chcete očistit nebo odblokovat vaše tělo a zharmonizovat jej (vaše energetická centra neboli čakry)

– stojí před vámi určitá situace, ze které máte strach nebo jste nervozní a potřebujete se zklidnit

– rádi byste, aby se určitá situace vyřešila k dobru všech zúčastněných (např. zkouška, soudní jednání, spor atd.)

Základní Reiki ošetření  – ošetření těla pomocí Reiki energie, astrální operace páteře (působení jemněhmotné energie narovná páteř, obratle, míchu a nervy do bezbolestné polohy, odstraní tím bloky a příčiny těchto bloků), harmonizace čaker, uvolnění emocionálních blokád, odstranění bolesti atd.

Dálkové Reiki ošetření – základní ošetření prováděné dálkově, klient není v přitomnosti terapeuta, ale v pohodlí domova. Jemněhmotná energie nerozlišuje prostor a čas

Zaslání energie na požádání do napjaté či obtížné situace (zkouška, spor, operace), požehnání a zklidnění osoby, vyčištění prostoru atd.

Často kladené otázky:

Co znamená Reiki?

Reiki [rejki] je japonské slovo pro „univerzální životní energii“, božskou sílu, která nás oživuje.

Je to prastará energie, léčebná metoda, která vás léčí zevnitř ven. Většina lidí neví, že dříve než  jejich fyzické tělo začne cítit bolest, jejich energetické tělo to cítí ještě před tím, než se tak stane. To je důvod, proč léčení energií reiki je prospěšné, i přestože právě v té chvíli necítíte fyzickou bolest. Praktičtí lékaři se zaměřují pouze na fyzické onemocnění, což znamená, že jsou zaměřeni pouze na jeden aspekt vašeho těla místo toho, aby  se zaměřili na kompletní lidské tělo. Tato léčba není náhradou za klasickou léčbu, ale pomocí reiki energie se může vaše energetické tělo léčit před tím, než se ve vašem fyzickém projeví známka onemocnění.

Odkud energie Reiki pochází?

Reiki je směřovaná léčivá (někdy se jí říká i vesmírná) energie, která proudí skrz Reiki terapeuta do energetického těla klienta. Reiki terapeut nepoužívá vlastní energii, když léčí ostatní. Tato energie je směřována přímo od zdroje.

Na co může být energie Reiki použitá?

Energie Reiki se může použít k tomu, aby se uzdravil nejen člověk, ale i zvířata, události, nebo dokonce SITUACE. Může být také použita k vyčištění prostoru,  nabytí krystalů, amuletů, šperků, obrázků a čehokoliv jiného, na co si vzpomenete.  Možnosti jsou nekonečné.

Kdo může obdržet energii Reiki?

Kdokoliv může získat reiki léčení včetně těhotných žen a dětí. Základem je však zachovat svobodnou vůli léčeného, a to na základě jeho/jejího souhlasu.

Co znamená léčení na dálku?

Je to způsob léčení, čili posílání léčivé energie někomu, aniž by byl přítomen. Energie sama o sobě není omezena lidskou definicí času a prostoru, a proto je pro energetické léčitele snadné léčit i z velké vzdálenosti či za nepřítomnosti léčeného.

Co bych měl udělat, abych se připravil na léčení energií Reiki?

Před samotnou terapií je vhodné pít hodně vody, a to den před a samozřejmě i po léčení. Větší přísun vody pomůže při přirozeném odstraňování toxinů z těla. Před terapií můžete požádat své vyšší já, aby vám pomohlo přijmout uzdravení, které je pro vás v této době nejvíce zapotřebí. Tím budete otevřenější a vnímavější k Reiki energii.

Rezervoval jsem si terapii Reiki dálkově, co mám dělat dál?

Po konzultaci a dohodě  o termínu a zaplacení příslušné částky za Reiki terapii  se v dohodnutém termínu a čase přesuňte na klidné místo, kde vás nebude nikdo rušit. Před samotnou terapií si můžete zapálit svíčku nebo vonné esence, které vám pomohou se více zklidnit. Při terapii můžete sedět nebo ležet a nechte jen energii proudit. Po terapii pijte hodně vody. Budu ráda za vaši zpětnou vazbu.

Budu něco při přijímání energie cítit?

Ze své praxe mohu sdělit, že někteří cítí mravenčení v končetinách, teplo nebo zimu na určitých místech, někteří cítí lechtání nebo usnou, anebo prostě necítí vůbec nic. Je to opravdu individuální.