Už vás nebaví cítit se na dně?

Ovládají váš život negativní myšlenky a emoce?

Pokud ano, mám pro vás řešení.

Získejte odpovědi, jak najít cestu zpět ke štěstí 

Ebook 10 důležitých kroků, jak rozkvést a žít v radosti

Průvodce, díky kterému nejenže najdete cestu k větší radosti ze života, ale zlepšíte svůj vztah k sobě samé

Kč 980,-

Představuji vám můj ebook „10 důležitých kroků, jak rozkvést a žít v radosti“. Tento průvodce je speciálně navržen pro ženy, které bojují s negativními emocemi a potřebují pomoci najít cestu zpět ke štěstí.

Uvnitř najdete praktické tipy a techniky, které vám pomohou osvobodit se od negativních myšlenkových vzorců, vybudovat odolnost a pěstovat pocit radosti ve vašem každodenním životě. Průvodce jsem psala se soucitem a porozuměním a je ideální pro každého, kdo právě teď potřebuje trochu podpory navíc.

Takže pokud se cítíte na dně, nevzdávejte se naděje. Objednejte si ebook „10 důležitých kroků, jak rozkvést a žít v radosti“ ještě dnes a začněte svou cestu ke šťastnějšímu a plnohodnotnějšímu životu.

Co zakoupením ebooku získáte?

10 důležitých kroků, s jejichž pomocí uvidíte první výsledky
46 stran ebooku hodnotného obsahu spolu s účinnými technikami
Praktická cvičení, která můžete provádět i při vytíženém životním stylu
8 týdenní plán, který vám pomůže uvést veškeré informace do praxe
Užasné transformační a praktické bonusy
Návod, jak procházet obtížnými situacemi s větší důvěrou v sebe sama

Kdo vlastně jsem?

Jsem Jasnocitka, která má osobní zkušenosti s náročnými situacemi a traumatickými událostmi. Vím, jaké to je procházet těmito výzvami a jak dlouho to může trvat, než se s nimi dokážeme vyrovnat.

Sebepoznání a léčení duše jsou mé hlavní zájmy a současně i pracovní oblastí, kde nacházím svůj smysl a naplnění. 

Mým cílem je nejen poskytnout vám podporu při zvládání obtížných situací, ale také pomoci vám odhalit nevědomé bloky, které vás brzdí v dosahování vašich cílů.

Pokud hledáte cestu k osobnímu růstu a uzdravení, budu na této cestě ráda vaší průvodkyní.

Nedaří se vám prožívat v životě radost?

Žít radostný život je něco, o co všichni usilujeme. To je to, co všichni chceme, ne? Probouzet se každý den s úsměvem na tváři, s pocitem spokojenosti a naplnění a jít večer spát s pocitem rovnováhy a klidu. 

Samozřejmě, žít šťastný život není vždy snadné. Život může být náročný a vždy přijdou vzestupy a pády. Když se ovšem zaměříme na důležité kroky, díky kterým se můžeme naučit zvládat výzvy s větší odolností, najdeme pak radost a štěstí i uprostřed obtíží.

K ebooku získáte také tyto bonusové pomůcky:

Plánovač dalších kroků

Audio nahrávka 

Vedená Vizualizace

Co o ebooku říkají čtenáři?

Petra v ebooku nabízí jemné vedení na cestě k radosti. Vychází z hlubokého porozumění vlastnímu nitru a zkušeností, které ji formovaly v ženu znající vlastní hodnotu. Život v radosti máte ve svých rukou. Díky tomuto ebooku budete vědět "JAK".
Bára Janošováwww.vyroste.cz
Krásná práce. Také mě inspirují knížky od autorky Louise L.Hay. Máš velice příjemný hlas, krásně se posloucháš. Nejvíce mě nadchnul tvůj plánovač. To je pecka, tolik možností pěkně přehledné a konečně černé na bílém, už žádné výmluvy 😉
Petra Konečnáwww.petra-konecna.cz
Ebook mi přišel do cesty v období, kdy mám pocit, že potřebuji svůj život nasměrovat správným směrem a zase ho prožívat s radostí. A v této knize jsem našla skvělého průvodce na téhle cestě! Je plná inspirativních myšlenek a hlavně konkrétních kroků, úkolů a skvělých pomůcek, které mi pomáhají projít změnou. Až svou cestu s ebookem projdu celou, určitě si ho dobře uschovám a budu se k němu vracet, aby mě znovu vedl při zvládání dalších životních situací.
Věra Maxováwww.naruc-domova.cz
Tvůj eBook jsem přečetla jedním dechem. Přišel mi do života přesně ve chvíli, kdy jsem tuhle tvou pomocnou ruku potřebovala. Jsem nadšená, že jsem k němu dostala i tvou audiovizualizaci. Jsem přesvědčena, že mně dokáže vyprostit z toho nejhoršího a posunout mne dále na cestě k vysněnému životu. A ten tvůj plánovač je také pecka. Doporučuji všem ženám, které se cítí nespokojené, smutné, a které mají pocit, že by měly udělat něco jinak. Tento eBook je správný první krok.
Petra Světlíkováwww.vlcinora.cz

Pokud byste zjistily, že ebook pro vás není to pravé, nabízím

GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení ebooku, a já vám pošlu peníze zpět.

Možná vás ještě napadají otázky jako:

 • Skutečně mi kniha pomůže?
  Nemůžu vám zaručit, že se stane zázrak a během jednoho dne se vám změní celý život. Tak to nefunguje. Každá změna potřebuje čas. A ebook je skvělý začátek.
 • Co když nebudu technikám a cvičením obsaženým v ebooku rozumět?
  Techniky a cvičení jsou popsané tak, aby jim porozuměl každý. A pokud přesto budete mít nějakou otázku, jsem tady pro vás, napište mi.
 • Nedají se tyto informace najít jinde a zadarmo?
  Určitě je možné vyhledat informace i jinde. Tady máte to nejdůležitější pohromadě. Navíc vám 8 týdenní plán ušetří čas, který byste strávily hledáním a zkoumáním, kde a jak začít.
 • Kdy mi ebook dorazí?
  Váš ebook dorazí v den přijetí platby do vaší emailové schránky včetně všech bonusů.

Máte otázky? Nebo nemůžete najít to, co hledáte?