VÝKLADY PRO TEBE


Najdi své dary tím, že se podíváš na své stíny.

Váš stín může být místem, kde můžete najít své nejhodnotnější dary. Tento astro-tarotový výklad vám pomáhá identifikovat a ujasnit si, jaké stínové aspekty vás ovlivňují. A může vám pomoci si uvědomit, jak prostřednictvím lepšího porozumění sobě a svým zkušenostem nakonec můžete lépe fungovat ve svém životě a vztazích.

Stín je v podstatě soubor vlastností, přesvědčení a příběhů, které máme o sobě a ostatních, o kterých jsme se rozhodli, že jsou nějakým způsobem nepřijatelné. Popíráme, potlačujeme nebo odmítáme tyto své aspekty, abychom se ochránili před odmítnutím. Ale toto odmítnutí také brání skutečnému prožívání.

Náš stín může ovlivnit vše od způsobu, jakým přemýšlíme o určitých věcech, přes způsob, jakým si nastavujeme život, práci, kterou děláme, a jak se chováme ve vztazích, do kterých se zapojujeme.

Když si uvědomíme, že v našich životech existuje nějaký vzorec, který bychom rádi změnily, pohled na naše stíny je dobrým místem, kam se můžeme ponořit.


Podívej se hlouběji na to, co tě brzdí v tom, aby sis sama sebe víc vážila.

Tento výklad vám může odpovědět na to, jak se můžete více milovat. Uvidíme, proč jste tak úžasní, co na sobě potřebujete milovat a přijímat, jak dokážete čelit výzvám, jak a kde se zanedbáváte, jak se můžete cítit více hodnotné, jak můžete být autentičtější, jak vnímáte sama sebe, co na vás milují ostatní a co na vás nejvíc miluje vesmír.

 Podíváme se hlouběji na to, co je potřeba udělat k tomu, abyste mohly prožívat život ve větší laskavosti a s větší jistotou v sebe sama.

Zdá se, že v poslední době je to i téma mého života, kdy jsem se sama Tarotu ptala na otázky ohledně sebepéče, sebelásky a léčení.

Vidím tolik lidí s laskavým srdcem, kteří zasvětí svůj život péči o druhé, ale kteří samy sobě prostě nedají stejné množství lásky a laskavosti.

Jako lidé cítíme, že musíme bojovat za lidstvo, ale nevybojovali jsme válku sami proti sobě. Nezvítězili jsme nad sebou, nevyléčili jsme své vlastní rány. To způsobuje, že donekonečna děláme jeden krok vpřed a dva kroky vzad.

Klíč k dosažení a udržení změny začíná naučením se bezpodmínečně milovat sama sebe a v nalezení rovnováhy mezi  pomoci druhým a péčí o sebe.


Ponoř se hlouběji a zjisti víc o tvé spřízněné duši, ať už ji znáš anebo ještě ne.

Tento výklad je hlubokým ponorem do toho, kdo je vaše spřízněná duše:  Zjišťuji jaká je jejich osobnost, fyzický vzhled, jak se setkáte, více o vašem vztahu, vzájemné kompatibilitě a sexuálním životě. Také se podíváme na to, jaké lekce nebo výzvy by se mohly objevit, jaké jsou silné a slabé stránky vašeho vztahu a rady pro vaše spojení.

Spřízněná duše je někdo, s kým máte hluboké, přirozeně silné, jedinečné spojení, které daleko přesahuje fyzickou sféru. Je to setkání myslí, vzájemného respektu a hluboké bezpodmínečné lásky.

Pokud se chcete setkat s tou svojí spřízněnou duší nebo máte otázku ohledně spřízněné duše, kterou již ve svém životě máte, tento výklad vám může dát odpovědi, které hledáte.

Pokud vás zajímá, zda osoba,  kterou jste v poslední době potkaly a cítily jste s ní silné spojení, je vaší spřízněnou duší, pak jste tu také správně.


JAK VÝKLAD PROVÁDÍM?

K těmto výkladům potřebuji vaše přesné datum, místo a čas narození, protože nejde pouze o karetní výklad, ale je to kombinace astro-tarotového rozboru.

Ke každému výkladu přistupuji s velkou úctou.

Vzhledem k množství času stráveného jeho provedením a k aktuální úrovni poptávky obdržíte svůj výklad v průběhu 5-7 PRACOVNÍCH DNÍ na váš email, uvedený v objednávce.

Věřím, že si k vám najde cestu přesně v ten správný čas.


KDO JSEM

Jmenuji se Petra Konopásková a jsem Jasnocitka. 

Jsem ta, která vás citlivě povede při překonávání překážek v životě.

Mým cílem je nejen poskytnout vám podporu při zvládání obtížných situací, ale také pomoci vám odhalit nevědomé bloky, které vás brzdí v dosahování vašich cílů.

Mým posláním je odkrývat a léčit vaše příběhy a přinášet do vašich životů rovnováhu.

Navracím vás do vašeho středu, kde rovnováha sídlí.


DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED NÁKUPEM:

  • Pro vypracování všech výkladů potřebuji informace o vás, a to vaše přesné datum, čas a místo narození.
  • Pokud si vyberete výklad Spřízněných duší pro vhled do vašeho současného vztahu, v tom případě budu potřebovat také informace o této osobě, takže jejich datum, čas a místo narození. Pokud tyto informace nemáte, nevadí, i tak se dá výklad vypracovat.
  • Tyto výklady mohou vynést na světlo věci, které mohou vyvolat nepříjemné pocity a emoce, kterým bychom se raději vyhnuly. Ale když to uděláme – když tyto věci vyneseme na světlo – posuny uvnitř nás samotných jsou pak hmatatelné.